УЗД всіх органів і систем на TOSHIBA APLIO 500

TOSHIBA APLIO 500

У нашому центрі проводяться УЗД всіх органів і систем на апараті TOSHIBA APLIO 500, оснащеним повним комплектом датчиків!

Особливості даної системи:

Кожен пацієнт унікальний, обстеження багатьох з них є складним завданням. Система Aplio 500 – гарант продуктивності і високої діагностичної достовірності. Унікальні базові технології цієї системи забезпечують неперевершений рівень клінічної точності, продуктивності і простоти використання. Дозволяють виконувати дослідження значно швидше і з більшою впевненістю.

За допомогою пакета клінічних додатків, що забезпечують оптимальну якість візуалізації, кількісний аналіз, а також можливість виконання інтервенційних процедур, система Aplio 500 забезпечує якісну і ефективну діагностику. Комплексний пакет підвищення продуктивності iStyle + включає в себе набір удосконалених засобів для оптимізації роботи і функцій автоматизації, підвищує ефективність досліджень і якість діагностики.

Переваги Aplio 500

Aplio 500 розширює можливості діагностичних досліджень, підвищує точність інтервенційних процедур, дозволяє встановлювати максимально точні діагнози. Завдяки ультразвукової системі Aplio 500 від Toshiba процес дослідження буде ефективним, швидким і комфортним як для пацієнта так і доктора.

Call Now Button