Ендоскопічні обстеження на Fujinon 4400, також під медикаментозним сном

Fujinon 4400У нас в центрі проводяться ендоскопічні обстеження: стравоходу, шлунка, 12 палої кишки (Відеогастроскоп), а так само всіх відділів товстого кишечника (відеоколоноскопія), приставка відео в назвах цих обстежень означає що зображення передається на великий екран що покращує внутрішній огляд досліджуваного органу і ризик втратити будь-якої ділянку нівелюється і зводитися до нуля, так є можливість фотофіксації!!!

А тепер про саму систему: Fujinon 4400 – це повністю цифрова ендоскопічна система, що володіє найсучаснішими діагностичними можливостями. Завдяки вдосконаленим технологіям обробки зображень система 4400 зберігає чіткість зображення і дозволяє помічати найменші зміни слизової. Самі зонди дуже тонкі по діаметру що дозволяє нам проводити дослідження навіть дітям від 12 років!

У нашому районі і околицях аналогічного обладнання немає ні у одного медичного центру і це без перебільшення! Так само у нас працюють доктора анестезіологи, що дає можливість проводити дані обстеження під медикаментозним сном!!!

Call Now Button